מקרקעין ועסקאות נדל"ן

שוק המקרקעין הישראלי גועש – ולא רק בגלל הביקושים הגבוהים. 

 

דמותו של שוק הנדל"ן הישראלי מעוצבת בקווים הייחודיים רק לו – כמו למשל קיומו של מינהל מקרקעי ישראל, מיסי רכישה ושבח והיטל השבחה, שאין כדוגמתם באף מקום אחר בעולם. זאת בשל העובדה שכדי לבצע עסקה בטאבו, נדרשים כל האישורים לעיל. כאשר מוסיפים למבנה המורכב ממילא חקיקה מסועפת, מקבלים עסקאות מקרקעין שבהן גם סעיף אחד יכול לשנות באופן מהותי את כדאיות העסקה.

 

קובעים עובדות בשטח

 

לאורך עשורים של עשייה משפטית ענפה בתחום המקרקעין, אנחנו במשרד עו"ד ויור-ליברובסקי רואים כיצד פעם אחר פעם מורכבות השוק מקבלת ביטוי מוחשי בשטח. כך לדוגמא טיפל משרדינו במקרה שבו זויפו מסמכי בעלות ובוצעה עסקה במקרקעין ללא ידיעת בעלי הקרקע. לאחר מאבק משפטי לא פשוט, זכה לבסוף בעל הקרקע לקבל את הנכס שנושל ממנו ע"י נוכלים.

 

מקרה זה ואחרים יתכן ולא היו מתרחשים, לו כבר בשלב המשא ומתן היו זוכים הצדדים לליווי משפטי מקצועי שיתריע מבעוד מועד על הליקויים האפשריים.

 

משרד עו"ד ויור-ליברובסקי – הבית שלכם לעסקאות מקרקעין

 

במשרדינו יעמדו לרשותכם עורכי דין מנוסים שמעניקים ליווי משפטי שוטף משלב המשא ומתן ועד לסיום הפרויקט. המטריה המשפטית הרחבה שבאמתחתנו מכסה את תחום המקרקעין על שלל היבטיו, ומספקת מענה מקיף לדיירים וקבלנים כאחד:

 

  • עסקאות מכר של מבנים ומגרשים

  • עסקאות קומבינציה

  • בנייה וחיזוק הבניין עפ"י תמ"א 38

  • ליווי עסקאות מול רשויות המס והמנהל

  • בניית חוות סולאריות

 

עו"ד מקרקעין מנוסים ימנעו מכם ליפול לבורות הרבים שטומן בחובו התחום, תוך שמירה על האינטרסים שלכם לכל אורך הדרך. 

 

כדי לעמוד על קרקע יציבה לפני, במהלך ואחרי ביצוע העסקה – לחצו כאן