ויור ליברובסקי- משרד עורכי דין ונוטריון

Title. Double click me.

משפט מסחרי – שותפויות, חברות ועסקים משפחתיים

פעילות החברה מושפעת באופן תדיר מכיוונים בלתי צפויים; לעיתים אי הקפדה על תקנה נחבאת אל הכלים או סעיף חוק נידח עלול להשפיע על העסק וניהולו ועל האופן בו על כל עסק לכלכל את צעדיו. 

לא פחות מכך, יש לקחת בחשבון את ההשפעה הגדולה של יחסי הגומלין בין  השותפים, הלקוחות והמתחרים על פעילותו של העסק. המארג האנושי הדינאמי מעלה השכם וערב סוגיות המעצבות את פניו של העסק, החברה או השותפות, כמו למשל:

 

 • איך מתמודדים עם חילוקי דעות בין בעלי מניות ושותפים?

 • האם במקרה של פטירת אחד השותפים יורשו הופך לשותף?

 • כיצד אפשר למנוע סכסוכי עובדים ותביעות בנושא הטרדות מיניות.

 

משרד עו"ד ויור-ליברובסקי מעניק מענה משפטי רחב יריעה הפוגש את העסק או החברה בכל שלב, וכולל:

 

 • עריכת חוזים והסכמים –  מתוך הבנה שהסכמים הם המפתח לניהול העסק, עורכי הדין של המשרד מתמחים בעריכת הסכמים פנימיים וחיצוניים, לרבות: הסכמי מייסדים, הסכמי שותפות ופירוק, הסכמי עבודה, הסכמים מול הספקים, הלקוחות ונותני השירותים.
   

 • ייצוג מול הרשויות – במקום ללכת לאיבוד בסבך הבירוקרטי, אנחנו נלווה אתכם בכל ההיבטים הקשורים לרישוי עסקים, קבלת היתרים ובהתנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל.במסגרת הייצוג המשפטי ייבדק הצורך בקבלת אישורים מרשות אכיפה כלשהי לרבות רשות ההגבלים העסקיים, או לחילופין האם הפעילות העסקית חשופה לתביעות בשל הפרת סעיפים מחוק הגנת הצרכן.
   

 • יעוץ ויצוג מול בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים.
   

 • ייצוג בוועדות ובתי משפט – עורכי הדין של המשרד מביאים ניסיון רב שנים לטיפול יעיל בתביעות, כתבי אישום וערעורי מיסים – בין כותלי בית המשפט ובוועדות השונות.
   

 • ליווי משפטי שוטף – לצד המענים הנקודתיים, משרדינו מעניק ליווי משפטי שוטף שיכול למנוע כאבי ראש עתידיים. מרגע שעולה החשש, ולו הקטן ביותר, לדילמה או סכנה אפשרית – אנחנו נהיה שם עבורכם כדי לטכס עצה.


 

הגישה הייחודית שלנו

 

הכוח המניע של משרד עו"ד ויור-ליברובסקי, הוא הדיון המשותף בכל מקרה ומקרה בנוכחות שלושה עורכי דין  מנוסים. סיעור המוחות מייצר נקודת מבט ייחודית, המאפשרת לכם לנווט את החברה בבטחה בין האתגרים השונים העומדים לפתחה.

 

 

אנחנו כאן לשירותכם. 
כדי שיהיה לכם עסק עם תמיכה משפטית איתנה, לכל אורך הדרך.