איכות הסביבה

המודעות הגוברת לאיכות הסביבה הופכת בשנים האחרונות לנדבך מרכזי בשיח הציבורי. הרצון להגן על הסביבה ועל בני האדם שמאכלסים אותה רותמים את כל השחקנים במגרש העסקי: מהחברות ועד הלקוחות והרשויות.

 

השינוי התודעתי בהלך רוח מביא להידוק הרגולציה, באמצעות חוקים המטילים אחריות אזרחית ופלילית על אלו שפוגעים בסביבה. מנקודת מבטו של העסק, ההחמרה החקיקתית טומנת בחובה השלכות כספיות, תדמיתיות ופליליות ומכאן שלהיערכות נכונה יש חשיבות רבה. ההשפעה הניכרת על פעילותו של העסק, מצריכה פנייה לאנשי מקצוע הבקיאים ברזי הפרקטיקה הסביבתית על שלל היבטיה.

 

משרד עו"ד ויור-ליברובסקי – הכי מנוסים בסביבה

 

היכולת להימנע מיצירת מפגעים סביבתיים מחד ומפגיעה בארגון מאידך, תלויה במידה רבה באופן שבו מתבצע הליווי המשפטי לעסק בנושא איכות הסביבה. משרד עו"ד ויור-ליברובסקי מתמחה במשפט סביבתי על רבדיו השונים, ומעמיד לרשותכם עורכי דין מיומנים שילוו אתכם בכל שלב: מייעוץ לעמידה בסטנדרטים החקיקתיים, המשך בייצוג מול הרשויות ועד ייצוג בבתי המשפט במסגרת הליכים מנהליים, אזרחיים ופליליים.

 

נותנים לכם אור ירוק להמשך העשייה

 

למשרדינו ניסיון רב שנים בליווי מפעלי תעשייה הפוגשים מידי יום את איכות הסביבה על היבטיה השונים כגון רעש, זיהום הקרקע ואיכות האוויר. בעזרת מומחים מהשורה הראשונה נמפה את מצבכם ונגבש תכנית פעולה שתיתן לכם אור ירוק להמשיך בעשייה העסקית במינימום הפרעה – לכם ולסביבה.