עורכי הדין

עו"ד ונוטריון יוסי ויור

עו"ד ונוטריון יוסי ויור
 

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1984. בעל תואר LL.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, מגשר מוסמך ונוטריון. מטפל בתיקים בעלי היבטים פליליים וכן בתחומי איכות הסביבה, רישוי עסקים ותביעות נזיקין.
 

בעברו התמחה בפרקליטות הפלילית והאזרחית בת"א, היה חבר בוועדה לעניינים פליליים ובוועדת חקיקה בנושאי אינטרנט בלשכת עורכי הדין. בנוסף, שימש כאב בית הדין למשמעת המחוזי בתל אביב בלשכת עורכי הדין.


שפת המשפט שגורה בפיו, כמו גם השפה האנגלית אותה הוא קיבל בירושה מהוריו ילידי בריטניה, בתיה וד"ר אליהו ויור זכרם לברכה. רבים מלקוחותיו של יוסי נשארים פעורי פה ולא רק נוכח הרזומה העשיר – אלא מעצם העובדה ש"חזון איש" היה הסנדק שלו.

 

שלח/י מייל ליוסי: yossi@vl-law.co.il

עו"ד מוריה בן יוסף (בילאיב)

חברת לשכת עורכי הדין משנת 2014.

מוריה החלה את דרכה במשרד כמתמחה, ולאחר הסמכתה כעורכת דין המשיכה לעבוד כעורכת דין מקצועית מהשורה הראשונה.

מוריה מתמחה בחוזים מסחריים ונדל"ן ושליטתה על בורייה בשפה הרוסית המדוברת והמשפטית מקנה לה יתרון בולט בעסקאות וביצוג לקוחות כאשר אחד הצדדים דובר רק את השפה הרוסית. 

מוריה עברה השתלמות בדיני משפחה ובמשפט מסחרי ומישמת את הידע בתיקי המשרד.

 

שלח/י מייל למוריה: moria@vl-law.co.il

עו"ד ונוטריון ישראל-שוקי ליברובסקי
 

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1984. בעל תואר LL.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, מגשר מוסמך ונוטריון.
 

מומחה בענף האלקטרוניקה והמחשבים, כבר מתחילת דרכו, וכיום מוביל בתחומו. עוסק בתחום המקרקעין מאז שעמד על פיגומים בחברה הקבלנית המשפחתית ועד היום.

 

בזכות כישוריו האנליטיים, עו"ד ליברובסקי מתמחה בדיני בנקאות ותביעות מסחריות וכלכליות מורכבות. בעברו היה חבר וועדות נזיקין ומיסוי עקיף בלשכת עורכי הדין, וכיום משמש כשופט בית הדין למשמעת של המשטרה וכתובע בלשכת עורכי הדין.

 

את דרכו בעולם המשפט החל כשופט בקרב האגרוף של יאיר לפיד, מאז החליט לעבור לצד השני של המתרס – והשאר כבר היסטוריה.  

 

שלח/י מייל לשוקי: israel@vl-law.co.il

עו"ד יריב ויור

עו"ד יריב ויור

 

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1999. מגיל צעיר חי ונושם את מערכת המשפט מבית. לאחר סיום תואר ראשון LL.B במשפטים החל לעבוד בין כותלי המשרד בשנת 1993.

 

יריב מתמחה בדיני עבודה, חוזי עבודה ופשיטות רגל ומלאכתו מבוססת על האמונה שמעבר לייצוג משפטי הולם – מערכת היחסים עם הלקוח צריכה להיות מושתתת על שירות אישי ואדיב.

 

המסירות של יריב מוכיחה את עצמה בשטח בקרב לקוחות המשרד, המעידים שהוא "לוקח את העבודה באופן אישי".

 

כל כך אישי, שאפילו את אשתו הוא הכיר במסדרונות בית המשפט בעת שייצגה לקוח בתיק כנגד לקוח שלו.

 

שלח/י מייל ליריב: yariv@vl-law.co.il

עו"ד יריב ויור

עו"ד מיכל מורגנבסר

חברת לשכת עורכי הדין משנת 2014. בעלת תואר ראשון LL.B במשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן ומגשרת מוסמכת. בנוסף, עו"ד מורגנבסר הינה בעלת תואר B.A. ביעוץ חינוכי ובסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

 

טרם כניסתה לעולם המשפט כיהנה מיכל במשך שנים רבות בתפקידים ניהוליים בכירים בעולם התקשורת ומביאה עימה למשרד נסיון רב.

 

מיכל מורגנבסר, אם מפונדקאות בעצמה, הקימה ומנהלת את מחלקת פונדקאות במשרד. החוויה המדהימה שעברה במסע הפונדקאות, באמצעותו הגיע לעולם בנה, גרמה לה להבין כי מבחינתה מדובר בייעוד ובשליחות.

 

התהליכים האישיים שחוותה, בשילוב הידע המקצועי הנרחב שברשותה, מאפשרים לה ללוות ולתמוך ברגישות ובמקצועיות הורים מיועדים, מכל סוגי המשפחות, בדרך להגשמת חלומם, תוך ליווי אישי וצמוד לכל אורך התהליך על כל היבטיו וסוגיותיו הנלוות מול כל הגורמים והרשויות הרלבנטיות, מתחילתו ועד הבאת האוצר הביתה, בהליכי פונדקאות בארץ או בחו"ל.

 

שלח/י מייל למיכל: michal@vl-law.co.il