ויור ליברובסקי- משרד עורכי דין ונוטריון

תחומי עיסוק

משפט מסחרי – שותפויות, חברות ועסקים משפחתיים

פעילות החברה מושפעת באופן תדיר מכיוונים בלתי צפויים; לעיתים אי הקפדה על תקנה נחבאת אל הכלים או סעיף חוק נידח עלול להשפיע על העסק וניהולו ועל האופן בו על כל עסק לכלכל את צעדיו. 

מקרקעין ועסקאות נדל"ן

שוק המקרקעין הישראלי גועש – ולא רק בגלל הביקושים הגבוהים. 

דמותו של שוק הנדל"ן הישראלי מעוצבת בקווים הייחודיים רק לו – כמו למשל קיומו של מינהל מקרקעי ישראל, מיסי רכישה ושבח והיטל השבחה, שאין כדוגמתם באף מקום אחר בעולם. 

בתי משפט והוצאה לפועל
משרדינו עוסק מיום הקמתו, מזה 30 שנה, בניהול תיקים בבתי המשפט השונים בתחומים מגוונים.
דיני עבודה

המציאות החדשה שנוצרה מחייבת כל עובד וכל מעביד לקבל ייעוץ משפטי מקצועי – כדי להכיר את הזכויות הרבות מצד אחד ולצלוח סכסוכים ותביעות מהצד השני.

פשיטות רגל ופירוקים

מפעם לפעם נכנס למשרדינו איש עסקים שידע ימים יפים בעברו, אך בהווה נקלע לקשיים כלכליים. מה שמתחיל לעיתים במצוקת אשראי הופך במהרה לכדור שלג של חובות, נושים המגיעים עד פתח הבית והליכי הוצאה לפועל דורסניים.

איכות הסביבה

המודעות הגוברת לאיכות הסביבה הופכת בשנים האחרונות לנדבך מרכזי בשיח הציבורי. הרצון להגן על הסביבה ועל בני האדם שמאכלסים אותה רותמים את כל השחקנים במגרש העסקי: מהחברות ועד הלקוחות והרשויות. 

תובענות ייצוגיות

בשנים האחרונות חלה עלייה תלולה בכמות התובענות הייצוגיות המוגשות לפתחם של בתי המשפט. למרות חשיבותן הרבה, לעיתים הגשת תובענה ייצוגית יכולה להסב הפסדים כבדים.

פונדקאות ואימוץ

הליכי פונדקאות בארץ ובחו"ל דורשים מומחיות, הבנה ורגישות גבוהים מעבר לידע מקצועי גרידא.

כניסה להליכים אלה הינה החלטה שאינה פשוטה כלל ומחייבת ליווי אישי, מקצועי ומחבק.

 

>> קראו עוד